top of page
SpecimINSIGHT, kullanıcıların verilere göz atmasına ve araştırmasına, sınıflandırma modelleri oluşturmasına ve doğrulamasına olanak tanıyan çevrimdışı bir yazılım aracıdır.
Specim INSIGHT

Specim INSIGHT

Açıklama

SpecimINSIGHT, kullanıcıların verilere göz atmasına ve araştırmasına, sınıflandırma modelleri oluşturmasına ve doğrulamasına olanak tanıyan çevrimdışı bir yazılım aracıdır.

Specim IQ Studio

Açıklama

Specim IQ Studio size Specim IQ kamerasını kontrol etme ve Specim IQ verilerini işleme imkanı verir. Hiperspektral verileri işleyebilir ve Specim IQ için uygulamalar oluşturabilirsiniz.

Ana Özellikleri ve Faydaları

MONTAJI VE KULLANIMI KOLAY

Hepsi bir arada kasa, Specim AFX'in minimum kablolamaya sahip olduğu anlamına gelir, bu da montajı kolaylaştırır ve görev uçuş planını takiben tam otomatik veri toplama, kolay kullanım sağlar.

YÜKSEK KALİTE VERİLERİ

F1.7 diyafram sayesinde Specim AFX, mevcut ışığı verimli bir şekilde kullanır. Bu, görüntü iyileştirme algoritmasıyla birleştiğinde toplanan verilerin yüksek kalitede olmasını sağlar.

İLGİLİ OLAN ŞEYE ODAKLANIN

Çoklu ilgi alanı (MROI) özelliği, kaydedilen veri miktarını azaltan ilgili alanlara odaklanmayı sağlar. MROI alanları, uygulama ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde seçilebilir ve hatta anında değiştirilebilir.

VERİ İŞLEME

Specim AFX verileri, Specim CaliGeo PRO yazılımı ile işlenebilir. Ayrıca ENVI gibi hızlı veri analizi ve uygulama oluşturmaya olanak sağlayan ticari yazılım çözümleriyle de tam uyumludur.

Specim IQ Studio
Lumo ürün ailesi

Lumo family

Açıklama

Lumo ürün ailesi, Specim kameralar, tarayıcılar ve havadaki sistemler için bir dizi veri toplama yazılımıdır. Ayrıca, termal kalibratör, tetikleme elektroniği, motorlar ve benzeri belirli sensörler için gerekli olan diğer harici cihazları da kontrol edebilir.

Uzaktan kumanda sunucusu sayesinde Lumo Recorder, Lumo Remote SDK üzerinden kontrol edilebilir. Lumo Kaydediciyi diğer sistemlere entegre etmeye ve SisuROCK sistemlerinde olduğu gibi daha karmaşık sensör ağları oluşturmaya izin verir. Edinme bilgisayar donanımı ve performansı izin veriyorsa, Lumo Kaydedici aynı bilgisayarda birden fazla sensörü işleyebilir.

Tüm Lumo uygulamaları aynı sekmeli grafik arayüz düzenini kullanır. Her sekme, kontrolleri ve özellikleri sınıflandırır.

Kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı Lumo yazılım sürümleri mevcuttur: Lumo Kaydedici, Lumo Tarayıcı, Lumo SDK

CaliGeo PRO

Açıklama

CaliGeo PRO, Specim AISA ve AFX serisi sensörlerle elde edilen hiperspektral verileri radyometrik olarak düzeltmek ve coğrafi referans almak için kullanılan bir veri işleme aracıdır. CaliGeo, uzaktan algılama uygulamaları için yaygın olarak kullanılan ENVI görüntü analiz yazılımı için bir eklenti uygulamasıdır.

CaliGeo PRO
bottom of page