top of page

Aisa Fenix

Açıklama

AisaFENIX, VNIR ve SWIR dalga boylarında mevcut olan en yüksek kalitede hiperspektral verileri tek bir görüntüde sunar. AisaFENIX hiperspektral sensör, önceki nesle kıyasla son derece sağlamlık ve boyut ve ağırlıkta %75 oranında azalma sunduğundan, taretlere ve orta büyüklükteki İHA'lara da takılabilir. Teknik performans ve fiziksel boyuttaki mükemmellik, yenilikçi ve benzersiz "tek optik çift spektrograf" tasarımı ve tamamen ortak kayıtlı VNIR / SWIR spektral aralıkları sayesinde elde edilmiştir.

3.png
1.png

Specim AFX10

Açıklama

Specim AFX10, birden fazla drone tipine kurulabilen tek bir kompakt muhafazada bir HSI kamera, küçük ve güçlü bir bilgisayar ve üst düzey bir GNSS/IMU ünitesine sahip bir VNIR hiperspektral görüntüleme çözümüdür.

Specim AFX17

Açıklama

Specim AFX17, birden fazla drone tipine kurulabilen tek bir kompakt muhafaza içinde bir HSI kamera, küçük ve güçlü bir bilgisayar ve üst düzey bir GNSS/IMU ünitesine sahip bir NIR hiperspektral görüntüleme çözümüdür.

Ana Özellikleri ve Faydaları

MONTAJI VE KULLANIMI KOLAY

Hepsi bir arada kasa, Specim AFX'in minimum kablolamaya sahip olduğu anlamına gelir, bu da montajı kolaylaştırır ve görev uçuş planını takiben tam otomatik veri toplama, kolay kullanım sağlar.

İLGİLİ OLAN ŞEYE ODAKLANIN

Çoklu ilgi alanı (MROI) özelliği, kaydedilen veri miktarını azaltan ilgili alanlara odaklanmayı sağlar. MROI alanları, uygulama ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde seçilebilir ve hatta anında değiştirilebilir.

VERİ İŞLEME

Specim AFX verileri, Specim CaliGeo PRO yazılımı ile işlenebilir. Ayrıca ENVI gibi hızlı veri analizi ve uygulama oluşturmaya olanak sağlayan ticari yazılım çözümleriyle de tam uyumludur.

YÜKSEK KALİTE VERİLERİ

F1.7 diyafram sayesinde Specim AFX, mevcut ışığı verimli bir şekilde kullanır. Bu, görüntü iyileştirme algoritmasıyla birleştiğinde toplanan verilerin yüksek kalitede olmasını sağlar.

2.png
bottom of page