top of page

RIEGL

Lazer telemetreler, mesafe ölçerler ve tarayıcıların araştırma, geliştirme ve üretiminde 40 yılı aşkın deneyim

GuentherZ_2011-09-10_0380_Horn_Rathaus.jpg

RIEGL HAKKINDA

RIEGL'nin karasal, endüstriyel, mobil, havadan, batimetrik ve İHA tabanlı lazer tarama için son teknoloji ürünü donanımının veri toplama ve işleme için uygun, eşit derecede yenilikçi RIEGL yazılım paketleri ile kombinasyonu, birden çok alan için güçlü çözümlerle sonuçlanır. ölçmede uygulama.

RIEGL her zaman tüm ürün ve hizmetlerinde en yüksek performansı, kaliteyi, güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü sağlamaya kendini adamıştır ve uygulanabilir uluslararası standartlara sıkı sıkıya bağlı kalmak bir önceliktir.

Dünya çapındaki müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayan ölçüm görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmek bizim tutkumuzdur. Aşağı Avusturya'da çekici bir küçük kasaba olan Horn'da, Avusturya'nın başkenti Viyana'nın yaklaşık 85 km kuzeybatısında yer alan RIEGL genel merkezi, her yöne iyi ulaşım bağlantılarına sahip Avrupa Birliği'nin tam kalbinde yer almaktadır.

Dünya çapında satış, eğitim, destek ve hizmetler, RIEGL'nin Avusturya'daki merkezinden ve Viyana, Salzburg ve Styria'daki ofislerinden sağlanır; Winter Garden, Florida'daki ABD genel merkezi ve Los Angeles'taki ofisi; Japonya, Çin, Avustralya, Kanada ve İngiltere'deki ana ofisler; ve Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Avustralya ve Afrika'yı kapsayan dünya çapında bir temsilci ağı tarafından.

Avusturya'daki RIEGL personeli, 220'den fazla yüksek vasıflı ve motive olmuş mühendis, teknisyen ve diğer kalifiye çalışanlardan oluşmaktadır. Winter Garden / ABD'deki ofisimizde 35 kişi çalışmaktadır.

RIEGL genel merkezi araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlama, satış, eğitim ve yönetim için 74.000 metrekareden fazla çalışma alanı sağlar. Ürün testi için 350.000 fit karelik bir açık hava alanı daha kullanılıyor.

bottom of page