top of page

Hikayemiz

IMG-20220927-WA0016_edited_edited.jpg

Semih Kirişçioğlu

Şirketimiz, 1985 yılında Semih Kirişçioğlu tarafından Ankara'da kurulmuştur. Faaliyetlerine Japon SOKKIA firmasının Türkiye Genel Temsilciliğini üstlenerek harita ve inşaat sektörlerinde kullanılan arazi ölçüm cihazlarının ithalatı ile başlamıştır. 

Geçirdiğimiz bu süreçte RIEGL 3D Lazer Tarayıcı Sistemleri gibi birçok firmanın temsilciliğini de bünyemize katarak satış ve teknik destek hizmetlerine devam etmiştir. Harita ve inşaat sektörü dışında SPECIM Hiperspektral Kamera Sistemleri gibi farklı alanlarda da hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Firmamızın temel politikası Türkiye Genel Temsilcisi olduğumuz Marka ve Ürünlerin  Türkiye standartlarında en yüksek performans ile çalışmasını ve yaygınlaşmasını sağlamak, kullanıcılarımıza  satış sonrası teknik destek  hizmetlerini vermektir. 

Kurucu

Bizim Takım

KALİTE POLİTİKAMIZ

SEZA TEKNİK olarak,

 

  • Kalite yönetim sistemimizi gerekli tüm kaynakları sağlayarak sürekli iyileştireceğimizi,

  • Kaynak temini esnasında özellikle sürdürülebilir kaynak teminine öncelik vereceğimizi,

  • Ülkemizde hızla büyüyen teknoloji sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak kalabilmek için müşteri istek ve beklentileri ve piyasa şartları doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştireceğimizi,

  • Düşük hata oranı ile düşük maliyet avantajı sağlayacağımızı, 

  • Çalışanlarımızın eğitimlerle destekleyerek bilinçlendirmeyi, yenilikçi ve üretici yaklaşımları cesaretlendirmeyi

  • Tüm bunları yerine getirirken ilgili birincil ve ikincil mevzuat şartlarına, Ürün ve hizmet şartlarına, müşteri şartlarına, standart şartlarına uyacağımızı

 

taahhüt ederiz.

POL.01 / 09.02.2004

Rev. No: 03

Rev. Tarihi: 14.03.2024

Seza Toplam Kalite Politikamız.jpg
bottom of page