top of page

SPECIM

Gerçek Ortaklık, Mükemmel Sonuçlar

oulu--1379888-4.jpg
oulu--1379888-4.jpg

SPECIM HAKKINDA

1995 yılında kurulan Specim, hiperspektral görüntüleme çözümlerinin önde gelen küresel tedarikçisidir. En geniş hiperspektral kameralar, görüntüleme spektrografları, yazılım sistemleri ve aksesuarları sunuyoruz.

Specim, ürünleri ve üstün kalite ve uygun maliyet desteği ile güvenilir bir ortak olarak bilinir. Çözümlerimiz hem endüstride hem de araştırma uygulamalarında ve havada yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünya çapında makine üreticilerine, entegratörlere, endüstri OEM'lerine, araştırma ve devlet kuruluşlarına hizmet veriyoruz.

"Spektral görüntüleme kolaylaştırıldı" stratejimizle müşterilerimiz teknolojimize ve ürünlerimizin ölçeklenebilirliğine güvenebilir. Ürün tasarımımız, müşterilerimizin hızlı ve doğru bilgi talebi ve yüksek yatırım getirisi tarafından yönlendirilmektedir.

+80 optik, elektronik, yazılım ve yapay görme uzmanından oluşan uluslararası ekibimiz, çözümlerimizin performansının ve rekabet gücünün sürekli olarak iyileştirilmesini sağlar.

Tüm dünyada faaliyet gösteriyoruz. Oulu, Finlandiya'daki genel merkezimiz, ABD, Çin ve Almanya'daki satış ofislerimiz ve dünya çapındaki ortak ağımızla küresel müşterilerimize yerel olarak hizmet verebiliyoruz. Specim, 2020'den beri Konica Minolta'nın Grubunun bir parçası.

bottom of page