top of page
1.png

Specim FX-10

Açıklama

Specim FX10 kamera serisi endüstriyel ve laboratuvar kullanımı için tasarlanmıştır. Specim FX10 kameralar görünür ve yakın kızılötesi (VNIR) alanda çizgi tarama modunda çalışır; 400-1000 nm bölgesinde Specim FX10 ve 400-780 nm bölgesinde renk optimizasyonlu Specim FX10c kamera.

Göründüğünden Daha Fazla

Specim FX10, görünür ışık ve yakın kızıl ötesi bölgede çalışır ve her şeyi insan gözünün veya RGB kameranın yapabileceğinden çok daha ayrıntılı bir şekilde ortaya çıkarır. Zarar görmeden önce çürük elma veya hastalıklı bitkiyi tespit edebilir.

Specim FX10 için önemli bir uygulama, doğru renk ölçümüdür. Bu amaçla, renk açısından optimize edilmiş bir sürüm olan Specim FX10c'yi geliştirdik.

Specim FX17

Açıklama

Specim FX17, kelimenin tam anlamıyla görünmezi görebilir ve diğer tüm inceleme yöntemlerinden daha fazlasını ortaya çıkarabilir. Yakın kızılötesi bölgede çalışarak, analiz için hedeflerin kimyasal bileşimini ortaya çıkarabilir veya hedefteki nem veya yabancı nesneleri tespit edebilir. Örneğin, Specim FX17, meyvelerdeki veya patateslerdeki şeker seviyesini veya unlu mamullerdeki nem yüzdesini tespit etmek veya geri dönüşüm için farklı plastik türlerini belirlemek için kullanılabilir.

2.png
3.png

Specim IQ

Açıklama

Sonunda hiperspektral ölçümlerinizi ve analizinizi gerçek dünyaya götürmek için gerçek bir olasılık. 

 

Specim IQ, hem mevcut hem de tamamen yeni uygulama alanlarında, hiperspektral görüntüleme için birçok yeni olasılık açar

Bitki Örtüsü Araştırması

Gıda Analizi

Suç Soruşturması

Sanat Analizi

Sağlık Sektörü

bottom of page