Nikon Nivo C Serisi WinCE İşletim Sistemli TotalStation

 

Nikon C serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için farklı açı hassasiyetlerinde  Nikon C serisi 1C , 2C , 3C ve  5C modelleri ile kullanıcıların tercihine  sunulmuştur.

Nivo C serisi  aynı anda 2 adet  Li-İon dahili batarya ile çalışabilmesi sayesinde sizlere uzun süreli ölçümün yanı sıra çalışma anında bile cihazınızı kapatmadan batarya değişim imkanı ile kesintisiz çalışma  imkanı sağlar.

İsterseniz NİVO C serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar .Üzerinde bulunan USB port sayesinde datalarınızı USB Stick  ile kopyalayabilir ve transfer edebilirisiniz.

Alışılmış pratik kullanımlı Nikon Program  ( Survey BASIC) yanısıra Survey PRO Gelişmiş 3D Yol modülünü kapsayan program yapısı ile kullanıcılarına basit ve Gelişmiş kullanım olanağı sağlar.

GEOMAX Zomm30PRO WinCE İşletim Sistemli TotalStation

 

GEOMAX Zoom30PRO serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için farklı açı hassasiyetlerinde  alternatif modelleri mevcuttur.Ayrıca Axes 4 -Axes 6 Axes 10 gibi farklı reflektörsüz ölçüm mesafelerine sahip alternatifleri mevcuttur.

GEOMAX Zoom30PRO serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar.

Üzerinde bulunan USB port sayesinde datalarınızı USB Stick  ile kopyalayabilir ve transfer edebilirisiniz.

Cihaza gömülü Windows İşletim sistemi, Dokunmatik renkli grafik ekran ve alfanumerik tuş takımı sayesinde her türlü şart ve ortamda cihaz operatörüne büyük kolaylıklar sunar..

Alışılmış pratik GEOMAX ( LEICA ) Uygulama Program yapısı ile ile kullanıcılarına basit ve Gelişmiş kullanım olanağı sağlar.

Nikon Nivo M Totalstation  Pratik-Klasik Kullanım

 

Nikon M serisi reflektörlü ve reflektörsüz ölçüm modları ile her türlü ölçüm çalışmanızda rahatlık ve hassasiyetin buluşması sayesinde sizlere kullanım konforu sağlamak için üretilmiştir.

Her türlü İnşaat ve harita uygulamalarında kullanabilmeniz için Farklı açı hassasiyetlerinde  Nikon M serisi Nivo 1M,2M,3M ve 5M modelleri ile kullanıcıların tercihine  sunulmuştur.

Nivo M serisi  aynı anda 2 adet  Li-İon dahili batarya ile çalışabilmesi sayesinde sizlere uzun süreli ölçümün yanı sıra çalışma anında bile cihazınızı kapatmadan batarya değişim imkanı ile kesintisiz çalışma  imkanı sağlar.

Nivo M serisi basit , alışılagelmiş  ONBOARD Nikon yazılımı sayesinde size her türlü ölçümünüzde hız ve pratiklik kazandırmasının yanı sıra arazide  ihtiyacınız olan tüm programları bünyesinde barındırır.

İsterseniz NİVO M serisi üzerinde standart   RS232 Seri ve Kablosuz  Bluetooth teknoloji ile  farklı kontrol üniteleri ve yazılımlar ile birlikte  geniş kullanım alanı imkanı sunar .Yeni geliştirilmiş M+ serisi ile artık USB Stick üzerinden de data alışverişi yapabilirsiniz.

Phenix B20

Büyütme Oranı :32x

Kompansatör Çalışma Aralığı  :±15′ Kompansatör Hassasiyeti       : 0.3″/1′  

1Km.Gidi-Dön Nivel.Stnd. Sap. :+/-1.0mm

Phenix B30

Büyütme Oranı :28x

Kompansatör Çalışma Aralığı  :±15′ Kompansatör Hassasiyeti      : 0.5″/1′  

1Km.Gidi-Dön Nivel.Stnd. Sap. :+/-1.5mm

Phenix B32

Büyütme Oranı :24x

Kompansatör Çalışma Aralığı  :±15′ Kompansatör Hassasiyeti      : 0.5″/1′  

1 Km.Gidi-Dön Nivel.Stnd. Sap. :+/-2.0mm

Phenix Otomatik Nivo Modelleri
◆ Entegre Dürbün Sistemi
Yalnızca objektif sistemi etkili bir şekilde korumak ve su geçirmezlik özelliğini geliştirmekle kalmayan, aynı zamanda yüksek doğruluk ve istikrarlı performansı koruyan entegre tasarım 

◆ Güvenilir Otomatik Kompansatör Sistemi
Otomatik ve manyetik olarak sönümlü kompansatör, yüksek hassasiyet, geniş çalışma aralığı ve
hızlı geri dönüyor, böylece cihaz titreşimden, sıcaklık değişiminden ve çarpmalardan arınmış durumda.
◆ Teleskop sistemi
Yüksek çözünürlük ve parlak görüş alanı, göz yorgunluğunu ve yorgunluğu etkili bir şekilde giderir. 0,3m (cihazın merkezinden) ultra kısa mesafe, ölçüm için daha büyük çalışma aralığı sağlar.
◆ Sonsuz odak ayarı
Rahat tutamak, titreşim, nakliye, dikkatsiz düşme, çarpma vb. Nedenlerle oluşan kayma olayını önleyen otomatik kayar tasarım.
◆ Üstün su geçirmezlik özelliği
Su seviyesini kısa süre suya koyduğunuzda üstün su geçirmezlik özelliği IP􀅞􀅞. Sızdırmaz ve su geçirmez tasarım, özellikle teleskop sistemi için çevreye olan ilgiyi etkili bir şekilde önleyebilir.