BOSCH_SERVIS_SERTIFIKASI_2021.png

Teknik Servis 

     Seza Teknik Cihazlar Ltd.Şti. olarak  Tüm markalara ait ( SOKKIA , TOPCON ,NIKON, GEOMAX, LEICA gibi)              Tüm Optik, Elektronik ve Lazer Arazi Ölçüm Cihazlarının Kalibrasyon, Tamir ve Bakımını Yapabilecek Deneyimli Kadro ve Teknik Servis Ekipmanları ile 1985 Yılından Beri Hizmetinizde…

 

     Sektörümüzde en iyi hizmetin cihaz satışının yanı sıra kaliteli teknik servis hizmeti ile gerçekleştirmenin bilincinde olan firmamız, satış sonrası hizmet ve teknik servis konularına büyük önem vermektedir. Güçlü bir teknik servis, yetişmiş ve periyodik eğitimler ile kendini yenileyen teknik elemanlara, tamir ve bakım çalışmalarında kullanılacak özel aparatlara ve geniş bir yedek parça stoğuna ihtiyaç duyar.

     Teknik servisimize gelen tüm cihazlar genel kontrol, temizlik, tamir-bakım ve son kontrol olmak üzere 4 ayrı aşamada incelenmekte ve tamir-bakım işlemi olabilecek en yüksek hassasiyette yerine getirilmektedir.

Teknik servisimizin temel çalışma prensibi, servis hizmetinin doğru, hassas ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesidir.

     Bunun sağlanabilmesi için satışını yaptığımız tüm ürün gruplarımıza cevap verecek şekilde yedek parça stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Tamir ve bakım işlemlerinin yapılmasında en az yedek parça ve teknik eleman kadar önemli olan özel donanımlar sürekli yenilenmekte ve yenilenen cihazlar ile birlikte sürekli gelişmektedir.

 

     Firmamız servisinde yer alan grubunun en üstün özelliklerine sahip 400mm’lik sonsuz gözlemli 4’lü kolimatör sistemi, kameralı mesafe ölçer tamir sistemi ve aparatları, her cihaz modeli için ayrı ayrı oluşturulmuş özel test aparatları bunun en iyi örnekleridir.

 Teknik Servis Hizmetlerimiz                       :

  • Genel Cihaz Test ve kontrollerinin yapılması

  • Genel bakım onarım hizmetleri

  • Yazılım ve donanım güncellemeleri

  • Lazerli Cihazların EDM Optik Sisteminin Merkezlenmesi; Total Station’larda kameralı sistem ile optik sistem merkezlenmesi

  • Dörtlü Kolimator sistemi ile optik cihazların hatalarının tespiti, kolimasyon ayarların yapılması

  • Total Station ve Teodolit Optik Cihazlar,  yatay ve düşey eksen kalibrasyonları

  • Ağır hasar alan tüm cihazların fabrika hassasiyetinde parçalarını değişerek yenilenmesi

  • Batarya sistemleri kontrolü ve yenilenmesi

  • Cihaz seri numarası ile garanti süresi ve cihaz geçmiş takibi

  • Tüm BOSCH Laser  ve Ölçme Cihazların Bakım onarım ve Tamir Hizmetleri Yetkil Servis Merkezi