top of page
F4 GNSS Receiver.png

 F4 GNSS Receiver   

Açıklama

Çok yönlü, sağlam, doğru
 

F4 GNSS alıcısı, performanstan ödün vermeden taşınabilirliğin önündeki engelleri kaldırır. Tam GNSS teknolojisine sahip, zorlu bir ortamda bile sınıfının en iyisi GNSS sinyal takibini sunarak, GNSS ölçümünün olağan kısıtlamaların ötesinde olmasını sağlar

F4 GNSS alıcısı, çalışma esnekliği sağlamak için tasarlanmış sağlam bir ünitede konumlandırma ve iletişim teknolojilerini birleştirir. İş sahalarınızda RTK ağları bulunmadığında, kolayca bir F4 GNSS UHF üssü kurun ve RTK anketinizi yürütmek için F4 GNSS UHF gezicinizi kullanın.

 F7 GNSS Receiver   

Açıklama

Yüksek doğrulukla avuç içi boyutunda IMU-RTK Ağırlık azaltılır, ancak performanstan asla ödün verilmez.
 

F7 GNSS alıcı entegre IMU-RTK teknolojisi, her koşulda sağlam ve doğru bir konumlandırma sağlar. Standart MEMS tabanlı GNSS alıcılarının aksine, F7 GNSS IMU-RTK, RTK kullanılabilirliğini ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırmak için son teknoloji GNSS RTK motorunu, kalibrasyon gerektirmeyen üst düzey bir IMU sensörünü ve gelişmiş GNSS izleme özelliklerini birleştirir.

F7 otomatik kutup eğim telafisi, anket ve aplikasyon hızını %30'a kadar artırır. İnşaat ve arazi etüdü projeleri, geleneksel GNSS RTK araştırmasının sınırlarını zorlayan yüksek verimlilik ve güvenilirlikle gerçekleştirilir.

Dahası, tüm bu özellikleri ve performansları ile F7, yalnızca avuç içi boyutunda olacak şekilde başarıyla tasarlanmıştır, yalnızca 0,73 kg'dır ve ele mükemmel şekilde oturur.

F7 GNSS Receiver.png
F7 GNSS Receiver.png

 F7+ GNSS Receiver   

Açıklama

SINIFININ EN İYİSİ SİNYAL TAKİBİ

1608 kanallı gelişmiş izlemeli tam GNSS
Entegre gelişmiş 1608 kanallı GNSS teknolojisi, GPS, Glonass, Galileo ve BeiDou'dan, özellikle de en yeni BeiDou III sinyalinden yararlanır ve her zaman sağlam veri kalitesi sağlar.
 

F7+, santimetre düzeyinde ölçme düzeyinde doğruluğu korurken GNSS ölçme yeteneklerini genişletir. GNSS ölçümü hiç bu kadar verimli olmamıştı.

bottom of page